Opinie

"Szkolenia i spotkania online z Agnieszką, zwłaszcza w czasach pandemii, to miód na serce. Rzeczowe ujęcie tematyki, w partnerskiej atmosferze. Chce się pracować, ulepszać, rozwijać dalej!! Dziękuję".
opinia
Monika
"Szkolenie, w którym wzięłam udział charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz bardzo przyjemna atmosfera. Szkolenie zachęcające do działania! Dużo przydatnej wiedzy! Pani Agnieszka mobilizuje do aktywnego uczestnictwa, zadaje pytania jak i rzetelnie oraz konkretnie odpowiada na zadawane przez uczestników. Świetny, doświadczony coach, mentor i trener! Dziękuję!".
opinia
Magdalena
"Opinia dla Pani Agnieszki będzie dla mnie przyjemnością, gdyż za bardzo dobrze wykonaną pracę należy się bardzo dobra opinia. Nie wierzyłam że sesje mi pomogą a jednak pokonałam swoje słabości, stałam się silniejsza. Po każdym spotkaniu z P. Agnieszką miałam pełno nowych pomysłów i energii do działania. Tak kierować rozmową, że sama zauważałam rozwiązania których wcześniej nie dostrzegałam. Nauczyła mnie jak wyrażać swoje uczucia i uzyskać to czego chce żeby nie urazić drugiej strony i to nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym. P. Agnieszka jest bardzo otwartą i pogodą osoba. Na każdej kolejnej sesji wracała do rozważań z poprzedniej co sprawiało, że sesje miały logiczny ciąg i byłam pewna, że traktuje mnie poważnie, pamięta nasze rozmowy. Polecam kontakt z P. Agnieszką tym którzy szukają swojej drogi lub poprostu chcą coś w życiu zmienić na lepsze. P. Agnieszko bardzo dziękuję".
opinia
Anna
Specjalista ds. Administracji
"Agnieszka pomogła mi przeanalizować istotne dla mnie aspekty życia i zmobilizowała do określonego działania. Polecam Agnieszkę jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania - to inwestycja we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie".
opinia
Wiola
Coach
"Serdeczne dziękuję za koleżeński coaching na bazie gry "Podróż bohatera" poprowadzony przez Ciebie w dniu 28 grudnia 2018 roku. Interaktywny sposób pracy nad celem uruchomił myśl o jego realizacji. Świetny również dobór lokalizacji do pracy, z jednej strony sprzyjał koleżeńskim relacją z drugiej nastrajał do refleksji".
opinia
Karolina
psychoterapeuta uzależnień
"Witam! Z największą przyjemnością polecam Panią Agnieszkę. Proces z Nią był doskonale poprowadzony a efekty bardzo dobre. Pani Agnieszka jest świetnym coachem z wiedzą mentorską w temacie zarządzania ludźmi. Kilkumięsięczna praca z coachem pomogła mi w rozwoju osobistym i na polu zawodowym. W końcu zaczęłam mieć czas dla siebie i swoje hobby godząc to z obowiązkami w pracy. Moje życie się uporządkowało. Bardzo dziękuję P. Agnieszko i życzę wszystkiego dobrego".
opinia
Monika
Manager handlowy
"Bardzo dobry coach, pierwszy raz brałam udział w analizie własnego biznesu i choć myślałam że wiem wszystko to tu dowiedziałam się jak temu zaradzić a przede wszystkim JAK zmobilizować siebie i otoczenie. Polecam Panią Agnieszkę która zmusza własne komórki mózgowe do głębszego myślenia poprzez szczerą rozmowę i dostrzec to co znajduje się przed Tobą".
opinia
Kamilla
Właściciel restauracji
"Sesje prowadzone przez Agnieszkę są bardzo profesjonalne. Zawsze jest do nich świetnie przygotowana i kreatywna. Rozmową kieruje w taki sposób, abym mogła sama dostrzec rozwiązanie problemu. Po każdej sesji czułam się zmotywowana do dalszej pracy nad sobą. Dzięki tym spotkaniom zrozumiałam z czego wynikają moje lęki, obawy i słabości. Pozwoliło mi to zaakceptować i polubić siebie. Sesje z Agnieszką spowodowały wzrost mojego poczucia wartości i pozwoliły uwierzyć w siebie. Choć wiem, że czeka mnie jeszcze wiele pracy nad sobą to czuję, że powoli rozwijam skrzydła i szykuję się do lotu... Agnieszko dziękuję bardzo za pomoc w uporządkowaniu chaosu w mojej głowie".
opinia
Ewa
Specjalista
"Agnieszka to osoba profesjonalna i zawsze przygotowana do sesji. Potrafi słuchać i w punkt zadawać pytania, zaproponowane metody i zadania pomogły mi w komunikacji z innymi, a także ukierunkowały mnie w rozwoju osobistym. Z pełnym uznaniem polecam Agnieszkę jako znakomitego coacha. Agnieszko bardzo Ci dziękuję za te sesje. Pozdrawiam".
opinia
Anna
Trener
"Sesje z Panią Agnieszką były bardzo pomocne przy rozwoju osobistym i w bardzo dobrej atmosferze. Szczególnie pomocny był program Spoco Puls który pozwala zinwentaryzować swoje umiejętności i zasoby i wytyczyć dalszą ścieżkę rozwoju swojego i firmy. Bardzo serdecznie dziękuję".
opinia
Michał
Współwłaściciel
"Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych i jednocześnie doradcą zawodowym w CEZiT w Świnoujściu. Uczestniczyłam z grupą młodzieży w warsztatach, które przygotowała Pani Agnieszka Drzewiecka. Warsztaty były super profesjonalnie przygotowane, młodzież w nich aktywnie uczestniczyła a Pani Agnieszka stworzyła bardzo przyjemna atmosferę. Uczniowie odkryli ważne dla siebie wartości, wykreowali wizję przyszłości, zdefiniowali swoje ambitne i realne do osiągnięcia cele, mieli szansę zaplanować swój pierwszy krok do niego. Zajęcia umożliwiły uczestnikom przyjrzeć się, czy ich obawy w dążeniu do celu są zasadne i czy obrana wcześniej droga jest dla nich atrakcyjna i godna poświęcenia. Razem z trenerem czyli Panią Agnieszką poszukiwali zasobów i motywacji do działania w kierunku podjęcia pracy zawodowej lub dalszej edukacji. Warsztaty były okazją do wspólnych inspiracji, a praca w grupie wspierała odważne decyzje. Polecam jak najbardziej".
opinia
Ania
Nauczyciel