Usługi

Co mogę zaoferować

Oferta dla Ciebie

Konsultacje

Jeżeli chcesz ze mną współpracować w zakresie rozwoju kariery, swoich kompetencji, umów się ze mną na bezpłatne konsultacje, po których otrzymasz dopasowaną ofertę współpracy. Podczas rozmowy sprawdzisz również, czy moja osoba lub metody pracy odpowiadają Tobie i Twoim potrzebom.

Warsztaty

Warsztaty rozwojowe na sali oraz on-line dla liderów i zespołów w obszarach: budowanie zespołu, komunikacja, budowanie relacji, nawyki lidera, kompetencje lidera, przywództwo sytuacyjne, autoprezentacja. Warsztaty rozwojowe dla osób na rozdrożu zawodowym - indywidualne oraz grupowe.

CV

Myślisz o nowej drodze zawodowej? Chcesz wysłać do przyszłych pracodawców CV, ale masz pewne wątpliwości co powinno się tam znaleźć i jak powinno wyglądać? Chętnie pomogę, podpowiem co można zrobić, aby Twoje było zachętą do rozmowy.

Rozmowa rekrutacyjna

Oferuję spotkania przygotowujące do rozmowy rekrutacyjnej osobom, które będą uczestniczyły w procesie rekrutacji, zarówno po stronie firmy rekrutującej jak i po stronie rekrutowanych. Podczas spotkań możesz się dowiedzieć/ nauczyć: jakie pytania warto zadać/ jakie pytania możesz usłyszeć, jak się przygotować do rozmowy, jakie aspekty rozmowy są kluczowe, jakich narzędzie użyć/ jakich narzędzi możesz doświadczyć, co w procesie rekrutacji jest najważniejsze, co pomoże Ci podjąć decyzję. Ilość spotkań jest uzależnione od potrzeb klienta. 1 spotkanie trwa 1 h. Koszt to 150 pln.

Sesja coachingowa

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w obszarze zawodowym (kompetencje menedżerskie, komunikacja, budowanie zespołu, konflikty, rozwój itp), skorzystaj z sesji coachingowej lub całego procesu. Spotkania są on-line lub przez telefon. Sesja trwa 1h. Koszt jednego spotkania to 250 pln. W przypadku procesu obejmującego więcej niż 5 spotkań udzielam rabatu 20%

Proces coachingowy

Proces coachingowy to seria spotkań o charakterze wspierającym zmianę. Seria trwa zazwyczaj kilka lub kilkanaście tygodni w zależności od potrzeb klienta. 1 spotkanie trwa 1 h i odbywa się 1 raz w tygodniu lub 1 raz na dwa tygodnie. Najczęściej to 4-7 spotkań.

Sesja SPOCO

PULS
Jeżeli masz potrzebę diagnozy swojego biznesu, projektu lub planu, polecam sesję pulsu. Sesja trwa 2,5 h. Podczas spotkania badaniu poddawane są najważniejsze obszary- 15 soczewek. Odkrywasz mocne strony w tym temacie oraz rezerwy, o które możesz zadbać, podczas dalszej współpracy. Ze spotkania wynosisz pełną diagnozę, raport oraz kilka najważniejszych celów do realizacji na najbliższe 100 dni. Po sesji możesz kontynuować współpracę w rytmie przez 14 tygodni lub samodzielnie realizować wyznaczone cele. Standardowa cena usługi to 598 pln.

RYTM
Sesje SPOCO Rytm są przeznaczone dla klientów, którzy przeszli już sesję SPOCO Puls lub/i maja wyznaczone kluczowe cele na najbliższe 100 dni. Spotkania w rytmie pozwalają, na optymalne wykorzystanie kilkunastu tygodni na zmiany, z zachowaniem równowagi i wykorzystaniem swojego potencjału optymalnie. Standardowa cena usługi to 150 pln/spotkanie.